CNC KURUMSAL

01.
HAKKIMIZDA
CNC Gümrük Müşavirliği
CNC Gümrük Müşavirliği faaliyetlerine 3 kişilik çekirdek ekibi ile 1990 yılında İntam İş Merkezi’nde başladı. Bugün ise 4 ofis, 3 iştirak ve 60’ tan fazla personeli ile birlikte en son bilişim ve haberleşme teknolojilerine sahip ofisinde çalışmalarına devam etmektedir.

CNC Gümrük Müşavirliği 2008 yılının ilk ayında İstanbul Ofisini faaliyete açmıştır. Bursalı sanayicilere 27 yıldır sunduğu eksiksiz hizmeti İstanbul’da da devam ettirmekte ve sanayicilerimize Bursa ve İstanbul’daki tek çözüm ortağı olma kolaylığı sağlamaktadır.

Bünyesinde bulunan Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri ile sanayicilerimizin fiktif, ATR onay, süre uzatım vb. işlemlerinde hizmet sunmaya devam etmektedir. 2013 sonu itibarıyla Bursa Gümrüğü’nde yapılan tüm işlemlerin %16,00‘sını gerçekleştirerek yeni müşterileriyle birlikte büyümeye devam etmiştir.

CNC Gümrük Müşavirliği büyüme hedefleri doğrultusunda 2014 yılında gerçekleştirmiş olduğu uluslararası ortaklık ile WFS Uluslararası Lojistik A.Ş. olarak müşterilerine hava, deniz kargo ve kara yüklemelerinde de hizmet vermeye başlamıştır.

Referanslarımız Alfabetik Olarak Sıralanmıştır