CNC KURUMSAL

01.
HAKKIMIZDA
CNC Gümrük Müşavirliği
CNC Gümrük Müşavirliği faaliyetlerine 3 kişilik çekirdek ekibi ile 1990 yılında İntam İş Merkezi’nde başladı. Bugün ise 4 ofis, 3 iştirak ve 60’ tan fazla personeli ile birlikte en son bilişim ve haberleşme teknolojilerine sahip ofisinde çalışmalarına devam etmektedir.

CNC Gümrük Müşavirliği 2008 yılının ilk ayında İstanbul Ofisini faaliyete açmıştır. Bursalı sanayicilere 27 yıldır sunduğu eksiksiz hizmeti İstanbul’da da devam ettirmekte ve sanayicilerimize Bursa ve İstanbul’daki tek çözüm ortağı olma kolaylığı sağlamaktadır.

Bünyesinde bulunan Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri ile sanayicilerimizin fiktif, ATR onay, süre uzatım vb. işlemlerinde hizmet sunmaya devam etmektedir. 2013 sonu itibarıyla Bursa Gümrüğü’nde yapılan tüm işlemlerin %16,00‘sını gerçekleştirerek yeni müşterileriyle birlikte büyümeye devam etmiştir.

CNC Gümrük Müşavirliği büyüme hedefleri doğrultusunda 2014 yılında gerçekleştirmiş olduğu uluslararası ortaklık ile WFS Uluslararası Lojistik A.Ş. olarak müşterilerine hava, deniz kargo ve kara yüklemelerinde de hizmet vermeye başlamıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

02.
CNC KALİTE STANDARTI
CNC Gümrük Müşavirliği
27 yıldır sektörün öncü firmalarından olan CNC, kurumsal kimliğini kültür haline getirme yolunda önemli bir adım daha atmıştır;

CNC Gümrük Müşavirliği’nin BVQI belgelendirme kuruluşu tarafından 17-18.05.2005 tarihlerinde gerçekleştirilen Belgelendirme Denetimi sonucunda Kalite Yönetim Sisteminin ISO 9001:2015 standartlarının tüm gereklerini sağladığı görülmüş ve BVQI-UKAS Akredite Sertifikaları onaylanarak (GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ VE HİZMETLERİ) kapsamın BVQI Kalite Yönetim Sistemi Belgesi verilmiştir.

Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile kazanmış olduğu kurumsallığın yanında müşteriye yönelik düşünebilen ve analiz eden, müşteri memnuniyetini sağlayarak kazan-kazan formülü yaratan, müşteri şikayetlerini etkin bir şekilde ele alıp çatışmayı ortadan kaldıran, müşteri istek ve ihtiyaçlarını daha iyi anlayan organizasyon yapısı oluşturmuştur.

CNC’ nin günümüzde ki hedefi ise teknolojik alt yapısına ve insana yaptığı yatırımlara devam etmek, müşterilerine verdiği memnuniyet odaklı hizmetini sürekli iyileştirme anlayışından ödün vermeden sürdürmektir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

03.
MİSYONUMUZ
CNC Gümrük Müşavirliği
 • Bölgemizde faaliyet gösteren ve dış ticaret yapan/yapacak olan kuruluşlara gümrük müşavirliği hizmeti veren,
 • Sahip olduğu yüksek bilişim teknolojisi, konusunda uzman kadrosu, iştirakleri ve çözüm ortakları ile hızlı, kesintisiz, kapsamlı ve güvenilir hizmetler sunan,

Sektöründe köklü ve etik değerlere bağlı bir kuruluştur.

04.
VİZYONUMUZ
CNC Gümrük Müşavirliği
Gümrük Müşavirliği dendiğinde ilk akla gelen kuruluşlardan biri olmak. Hizmet verdiğimiz kuruluşların en iyi tedarikçisi ve çözüm ortağı olmak. Sektörün yüksek nitelikli çalışanları tarafından tercih edilen bir kuruluş olmak.

TEKNOLOJİK PLATFORMLARIMIZ

05.
Bilişim Donanım ve Yazılım Platformlarımız
CNC Gümrük Müşavirliği
CNC, Gümrük Müşavirliği verimliliği arttırmanın ve zamanı iyi kullanmanın formülünü yeni teknolojiler kullanmakta bulmuştur.

İş proseslerini hızlandırarak hizmet verimliliğini arttırmış ve kazanılan zamanı, esas uzmanlık alanlarına yönelerek, önemli kaynak ve zaman tasarrufu sağlamıştır.

İletişimin sağlıklı ve sorunsuz olabilmesi için gerekli bilgisayar altyapısını oluşturan server, network, bilgisayarlarını yenilemiş ve buna paralel yazılımlarını da güncelleştirerek tüm döküman yönetimini bilgisayar ortamında takip etmeyi başarmıştır.

Stratejimiz & Değerlerimiz

 • Hedeflerle çalışırız.
 • Biz bilinciyle çalışırız.
 • Zamanın değerine inanırız.
 • Hızlı karar alırız ve uygularız.
 • Açık ve dürüst iletişimi tercih ederiz
 • Her işimiz önemlidir, ihmal edilemez.
 • Başarıyı yaygınlaştırır ve ödüllendiririz.
 • İnsanları suçlamaz, süreçleri sorgularız.
 • Müşteri değerlerinin gizliliğini önemseriz.
 • Müşterilerimizi önemser ve ona değer veririz.
 • Yasalara, toplumsal düzene, etik ve ahlaki değerlere saygılıyız.
 • Teknolojik gelişmeleri (bilişimi) inceler, kullanılmasına önem veririz.
 • Dış ticarette bilgi, birikim ve deneyimlerimizi müşterilerimizle ve sektörümüzle paylaşırız.
06.
STRATEJİMİZ
CNC Gümrük Müşavirliği
Sektöre rekabet gücü getirecek ve geleceğe hazırlayacak çalışanları istihdam etmek. Performans ve yetkinliklere dayalı şirket içi kariyer olanaklarını yaratmak.
07.
DEĞERLERİMİZ
CNC Gümrük

Referanslarımız Alfabetik Olarak Sıralanmıştır